16 września 2019

Organizacja ślubu nie jest tak łatwą sprawą, jak może się wydawać. Pary Młode często rozpoczynają przygotowania na wiele miesięcy przed planowaną datą, aby ten dzień był wyjątkowy. Pierwszym punktem na liście jest wybór sali weselnej, która spełni oczekiwania narzeczeństwa. To od tego, na jaką salę zdecyduje się Para Młoda, zależą kolejne kroki przygotowań. Wygląd sali określa również style, jakie mogą przewodzić przyjęciu. Jeśli marzycie o weselu na miarę królewskiego przyjęcia, to zdecydujcie się na bajkową salę weselną w Kazimierzu Dolnym w Król Kazimierz Hotel & SPA. Podpowiadamy, jakie są zalety organizacji wesela w hotelu.

Przestronna, w pełni wyposażona sala bankietowa

Poszukując idealnej sali weselnej, oczekujemy, że zapewni wszelkie niezbędne elementy wyposażenia oraz pomieści oczekiwaną liczbę gości. Hotele najczęściej posiadają kilka sal bankietowych, których metraż pozwala zorganizować zarówno kameralne przyjęcia, jak i duże wesela. Dodatkową możliwością jest również wybor stołów – klasyczne prostokątne lub eleganckie okrągłe. Do dyspozycji Pary Młodej są także pokrowce na krzesła, obrusy oraz pełna zastawa, co nie zawsze znajduje się w ofercie miejskich i podmiejskich sal weselnych. Sale bankietowe w hotelach są zazwyczaj wytwornie urządzone, dzięki czemu doskonale wpiszą się w wesela w stylu królewskim oraz glamour.

Wyśmienite jedzenie

Hotelowe restauracje mają ogromne doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla dużej liczby osób jednocześnie, dlatego obsługa gości weselnych z pewnością będzie sprawna. Szef Kuchni zazwyczaj sam proponuje kilka wersji menu weselnego, dostosowanego do Waszych oczekiwań oraz budżetu. Część hoteli, jak Król Kazimierz Hotel & SPA, umożliwia również stworzenie indywidualnego menu w porozumieniu z Szefem Kuchni. Decydując się na hotelową salę weselną w Kazimierzu Dolnym, możesz być pewien, że podawane dania będą smaczne oraz efektownie podane.

Od ceremonii po prace porządkowe

Organizacja wesela w hotelu to przede wszystkim kompleksowa obsługa i zero zmartwień. Pary Młode, które zdecydowały się na to rozwiązanie, nie muszą martwić się o doskonały przebieg przyjęcia. Profesjonalna obsługa zadba o wszystko. Począwszy od ceremonii w plenerze, po obsługę gości oraz prace porządkowe. Obsługa kelnerska doskonale zna rozkład sal bankietowych, dlatego sprawnie zadba o komfort gości. Po udanym weselu w Kazimierzu Dolnym Para Młoda będzie mogła wypocząć w apartamencie lub zwiedzając urokliwe miasteczko, podczas gdy pracownicy hotelu zajmą się całą resztą.

Dodatkowe propozycje

Hotele organizujące wesela często oferują przystrojenie sali zgodnie z życzeniem Państwa Młodych, a niekiedy zapewniają również usługi florystki, która zadba o wyjątkowe kompozycje kwiatowe. Ważnym atutem tego rozwiązania są także miejsca noclegowe. Apartament dla nowożeńców to stały element w propozycjach hoteli, podobnie jak zniżka na pokoje dla gości weselnych. A jeśli zdecydujecie się na królewskie wesele w Kazimierzu Dolnym, to koniecznie skorzystajcie z możliwości wykonania sesji plenerowej w szykownym wnętrzu hotelu i okolicach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij