Już w najbliższą sobotę (24 maja) odbędzie się dzień otwarty w SPA Esterki. Zapraszamy do wspólnego świętowania z okazji Dnia Mamy razem z marką Jean D’Arcel Polska. Zapewniamy chwile błogiego relaksu w kobiecym gronie oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów.
Jean D’Arcel Polska to nietuzinkowa firma, której korzenie sięgają do francuskiej tradycji kosmetycznej. Marka wyróżnia się wysokiej jakości produktami powstającymi w oparciu o wiedzę dermatologiczną oraz najnowsze technologie.
Podczas tego relaksującego dnia w hotelowej strefie SPA będziecie mogły skorzystać zabiegu Le Rituel Tahitien od Jean D’Arcel Polska składającego się z egzotycznego rytuału inspirowanego pięknem Tahiti, który sprawi, że Wasza skóra stanie się nawilżona, wygładzona i aksamitnie jędrna. Ale to nie wszystko… Mamy przygotowanych dla Was także kilka innych niespodzianek, a w tym 20% zniżki na zabieg Le Ritual Tahitien oraz kosmetyki marki Jean D’Arcel Polska. Koniecznie skorzystajcie z tej możliwości i podarujcie sobie chwilę relaksu w domowym zaciszu. A jeśli nie wiecie, jakie produkty lub zabiegi sprostają Waszym potrzebom, to zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konsultacji kosmetycznej i diagnozy skóry. Nasi profesjonaliści pomogą dopasować najlepsze rozwiązanie dla Waszej cery. Wisienką na torcie, która umili chwile spędzone między zabiegami, będzie poczęstunek w formie bufetu składający się z soczystych owoców, pysznych słodkości i aromatycznego wino. Na koniec każda z Pań otrzyma również mały upominek od marki, który mamy nadzieję, że będzie miłym zwieńczeniem tego relaksującego dnia spędzonego razem z nami.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dniu otartym w SPA Esterki. Będzie to niezapomniany dzień pełen dobrej energii, relaksu i cudownych chwil spożytkowanych w kobiecym gronie.
24 MAJA 2025 ROKU | 11:00-20:00
W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z recepcją SPA Esterki:
tel. +48 81 880 98 51
e-mail: spa@krolkazimierz.pl