Zapraszamy Państwa do hotelowego SPA Esterki, gdzie profesjonalne masaże oraz zabiegi pozwolą Wam się odprężyć, odzyskać równowagę i nabrać sił.

Centrum Wellness

750_0749_HDR-Edit2.jpg

Każda kobieta zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Ty też możesz poczuć się jak piękna Esterka.
W hotelowym SPA Esterki panuje właściwa atmosfera, aby te marzenia się spełniły...

Nasza profesjonalna kadra dopasuje do indywidualnych potrzeb luksusowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, które w połączeniu z wyrafinowanymi technikami masażu przywrócą doskonałe samopoczucie i kondycję.
Uwierz w terapeutyczną moc dotyku dłoni.

Godziny otwarcia:
Sauna sucha: poniedziałek-niedziela 10:00-21:00
Sauna parowa: poniedziałek-czwartek 15:00-21:00, piątek-niedziela 8:00-21:00

REGULAMIN SPA

Basen

 

 

Po aktywnie spędzonym dniu w malowniczym Kazimierzu Dolnym zapraszamy do naszego kompleksu basenowego z biczami i masażami wodnymi.

Basen czynny jest codzienne w godzinach: 8:00-21:00 (dzieci do godz.19:00).

Wymiary basenu: 11 m x 4,5 m, głębokość 1,35 m

 

Dostęp do strefy SPA obejmującej basen, saunę suchą oraz łaźnię parową, nie jest wkalkulowany w Państwa pobyt – jest dodatkową, darmową usługą. 
​Hotel nie ponosi odpowiedzialności za awarie urządzeń i sprzętu, z powodu których dostęp do darmowych atrakcji jest czasowo niemożliwy.

Dzieci i młodzież do lat 16 mogą przebywać w strefie SPA do godziny 19.00

Wspaniały!!!

Do hotelu wybraliśmy się na weekend. Obiekt pod każdym względem spełnił nasze oczekiwania. Pokój był duży, przestronny, pięknie urządzony, bardzo czysty. Śniadania serwowane w jadalni- świeże, urozmaicone i pyszne. Basen i strefa saun bardzo ciekawie zaaranżowane. Obsługa życzliwa, pomocna, nie narzucająca się.  Hotel ciekawie zaprojektowany. Ogromna restauracja i hol zrobiły na nas wielkie wrażenie.

Bogna R, TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij