18 listopada 2020

Trudna sytuacja związana z pandemią zmusza nas wszystkich do szukania alternatywnych rozwiązań dotyczących zarówno form zatrudnienia, jak i sposobu wykonywania pracy. W związku z tym wiele osób obecnie pracuje zdalnie z domu, jednak nie dla wszystkich jest to idealne rozwiązanie, na czym cierpi efektywność wykonywanych przez nich obowiązków. By zapewnić sobie bardziej komfortowe warunki, warto skorzystać z pracy np. w hotelu. Wychodząc Waszym potrzebom naprzeciw przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wyjazdów służbowych czy biura w hotelu.

Praca zdalna, choć posiada niekwestionowane plusy, stanowi też duże wyzwanie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Nie każdy ma w swoim domu dogodne warunki, by móc 8 godzin siedzieć przed komputerem. Często nie posiadamy ergonomicznego stanowiska pracy, nie mówiąc już o własnym gabinecie, który zapewniłby nam ciszę i spokój. Jeśli do tego nasze dzieci również pozostają w domu, dochodzi do sytuacji, w której każdy z członków rodziny albo pracuje zdalnie albo zdalnie się uczy. Jeśli nie posiadamy odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, możemy sobie wszyscy nawzajem przeszkadzać. Jeszcze trudnej jest, gdy w domu są dzieci w wieku przedszkolnym, którymi dodatkowo trzeba się zaopiekować. W domu trudno zapewnić dzieciom tyle atrakcji, aby samemu móc spokojnie popracować.

Takie warunki pracownicze nie wyglądają zbyt różowo. Trudno w nich o skupienie i efektywność porównywalną do pracy w biurze. Jeśli i Tobie coraz trudniej jest o pełną skuteczność wykonywanych obowiązków pracowniczych z domu, czas pomyśleć o atrakcyjnej alternatywie. Może być nią wyjątkowa oferta Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym, w którym oferujemy znakomite pakiety wyjazdów służbowych oraz możliwości wykorzystania pokojów hotelowych do pracy biurowej.

Biuro w hotelu w Kazimierzu Dolnym

Wnętrza naszych pokoi są wyposażone w biurka i krzesła o ergonomicznym kształcie, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ponadto każdy pokój posiada osobną łazienkę. Oczywiście na miejscu warto też skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Z przyjemnością przygotujemy pożywne śniadanie, które zapewni Wam energię na cały, intensywny dzień, a także wyśmienite obiadokolacje. Oczywiście Restauracja Ester zaprasza również na jesienne menu a’la carte.

W hotelu gwarantujemy dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz przestronny parking. 

Oferta „Biznes w Podróży” w Król Kazimierz Hotel & SPA

Serdecznie zapraszamy na przyjazdy służbowe do naszego hotelu. Pobyt u nas stanowi idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zapewniamy komfortowe warunki do realizacji zadań biurowych, a przy tym gwarantujemy noclegi w przestronnych i atrakcyjnie zaaranżowanych pokojach. Całość pakietu dopełnia nasza wyjątkowa oferta gastronomiczna obejmująca śniadania i obiadokolacje.

Oczywiście w ramach pakietu bezpłatnie można korzystać z hotelowej strefy wellness, w której znajdują się: basen, sauna sucha i łaźnia parowa. Idealna przestrzeń do relaksu po pracy.

Jeśli natomiast jesteście w sytuacji, w której oboje musicie pracować zdalnie, a Wasze dzieci także przebywają w domu, ucząc się on-line, istnieje możliwość przyjazdu do Król Kazimierz Hotel & SPA całą rodziną. Zapewnimy dogodne warunki zarówno do nauki dla najmłodszych, jak i do pracy dla rodziców. Takie rozwiązanie stanowi idealną alternatywę dla wszystkich, którzy źle znoszą domowe zamknięcie i nie potrafią efektywnie zorganizować sobie pracy w domu. Przyjazd do Król Kazimierz Hotel & SPA z pewnością skutecznie rozwiąże ten problem.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij