27 listopada 2019

Coraz więcej osób po 60-tce nie zwalnia tempa życia. Część z nich nawet nie myśli o emeryturze, a jeśli już na niej są, to pragną wykorzystać wolne chwile jak najlepiej. W końcu bowiem mają upragniony czas dla siebie i mogą zająć się realizacją własnych pasji i podróżowaniem. A skoro o podróżach mowa to Król Kazimierz Hotel & Spa przygotował dla seniorów specjalną ofertę. Jeśli więc do tej pory nie byliście w Kazimierzu Dolnym, to koniecznie musicie przyjechać. Król Kazimierz Hotel & SPA zaprasza.

Kto powiedział, że przekraczając magiczną granicę 60. roku życia, jedyne co nam, pozostało to bawienie wnuków czy szydełkowanie. Obecnie życie zaczyna się po 60-tce i powie Wam to każdy senior, który zresztą na seniora wcale się nie czuje. To, że ktoś został dziadkiem lub babcią wcale nie oznacza, że w pakiecie z tą rolą przychodzi od razu zniedołężnienie i brak energii do życia. W większości przypadków jest wręcz przeciwnie. Ludzie po 60-tce to już nie Ci sami 60-latkowie co kiedyś. Nie w głowie im emerytura czy zwalnianie tempa. Stawiają na własny rozwój i poszukiwanie nowych pasji, bo w końcu mają na to wszystko czas, a większość osób nadal cieszy się dobrym zdrowiem. W Król Kazimierz Hotel & SPA w pełni popieramy takie podejście, dlatego z myślą o aktywnych seniorach przygotowaliśmy dla nich specjalny pakiet pobytowy, który pozwoli im spędzić niezapomniane chwile w Kazimierzu Dolnym w najlepszej cenie.

Kazimierz Dolny – dlaczego warto?

Kazimierz Dolny należy do tych miejsc w Polsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. Tak urokliwego miasteczka nie znajdziecie nigdzie indziej. Piękna, renesansowa architektura zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów, a rozległe tereny zielone przypadną do gustu zwolennikom pieszych i rowerowych wycieczek. Poza tym Kazimierz Dolny zachwyca bogatą ofertą kulturalną oraz klimatycznymi restauracjami i kawiarniami. Jest tu więc wszystko, czego potrzeba do odpoczynku idealnego. Także hotele w Kazimierzu Dolnym zachwycają pięknym wystrojem, bogatą ofertą oraz niecodziennym klimatem. Jednym z nich z pewnością jest Król Kazimierz Hotel & SPA, oferujący atrakcyjne pakiety pobytowe dla wszystkich, w tym również osób po 60 roku życia.

Król Kazimierz Hotel & Spa – oferta dla seniorów

Król Kazimierz Hotel & Spa to idealne miejsce pobytu dla każdego seniora. To kameralny hotel z doświadczoną i pomocną obsługą. Do tego zachwyca piękną aranżacją i bogatym zakresem usług. U nas każdy poczuje się jak u siebie, mogąc odpocząć i oderwać się od codziennych trosk. Ponadto nasz hotel w Kazimierzu Dolnym to idealna baza wypadowa do zwiedzania miasteczka. Położny w zacisznej lokalizacji w samym sercu miejscowości pozwala na szybkie dotarcie do najważniejszych atrakcji turystycznych miasta.
W ramach pakietu dla seniora wszystkie osoby po 60 roku życia, przyjeżdżając do Król Kazimierz Hotel & SPA, mogą liczyć na atrakcyjne ceny noclegów w naszych stylowo zaaranżowanych pokojach. Oferta obejmuje również pełne wyżywienie w postaci pysznych śniadań oraz obiadokolacji w eleganckiej restauracji Ester. Goście mogą również bezpłatnie korzystać z Internetu bezprzewodowego i parkingu naziemnego, a także wyjątkowej strefy Wellness, w której znajdą saunę fińską, łaźnię parową, basen czy podwodne masaże. Wizyta tutaj do wspaniały relaks zarówno dla mięśni, jak i dla stawów.
A tych, którzy pragną jeszcze bardziej zregenerować swoje ciało, zapraszamy do korzystania z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących masaży w SPA Esterki. Po wizycie tutaj będziecie się czuć o dobre kilka, a nawet kilkanaście lat młodsi.
Wśród pozostałych atrakcji i usług naszego wyjątkowego hotelu w Kazimierzu Dolnym należy wymienić wypożyczalnię kijków do Nordic Walking oraz rowerów, a także klub bilardowy i kręgle. Wszystkie one z pewnością przypadną do gustu tym, korzy lubią spędzać czas aktywnie i mają niegraniczony apetyt na życie.
Nie czekaj dłużej i zarezerwuj pokój już dziś. Magiczny Kazimierz Dolny czeka, by Cię oczarować!

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij