04 października 2019

Już sam Kazimierz Wielki zwrócił uwagę na walory wynikające z położenia osady nad Grodarzem, co zaowocowało lokacją miasta. Późniejszy Kazimierz Dolny dzięki swojej doskonałej lokalizacji przy ważnym szlaku komunikacyjno-handlowym stał się ośrodkiem turystycznym, do którego ludzie chcą wracać do dzisiaj. To miasto tętniące życiem jest miejscem łączącym historię z nowoczesnością.

Klimat kamieniczek, zamku czy klasztoru i związane z tym historie przeniosą nas w odległe czasy, tak kontrastujące z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi obecnymi w mieście. Kazimierz Dolny nad Wisłą to w końcu doskonała przestrzeń dla różnych rodzajów aktywności. Jeżeli zdecydujecie się na przyjazd, komfortowe pokoje w Kazimierzu przygotował Król Kazimierz Hotel & SPA.

Weselny Kazimierz — tam możesz spełnić swoje weselne marzenia!

Wybór miejsca na uroczystość weselną to bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy element przygotowań. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i właśnie w takim stylu przyjęcia proponuje Król Kazimierz Hotel & SPA. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy hotelu pomogą przy organizacji wydarzenia oraz zapewnią jego realizację na możliwie najwyższym poziomie. Aby była to niezapomniana okoliczność, ostateczny wybór oferty należy do gości. Od dekoracji po oprawę muzyczną. Dzięki tak spersonalizowanemu weselu zarówno para młoda, jak i goście będą zadowoleni, a sam wieczór pozostanie w ich wspomnieniach na bardzo długi czas. Organizacja wesela w Kazimierzu Dolnym wiąże się również z atrakcjami wizualnymi, których można doświadczyć przed samym wydarzeniem. Zwiedzanie miasta połączone z udaną uroczystością weselną to recepta na idealny pobyt w tym urokliwym miejscu.

Konferencje w Kazimierzu — atut dla klientów biznesowych!

Kazimierz Dolny nad Wisłą to również doskonała baza wypadowa do takich miejscowości jak Puławy, Nałęczów czy Lublin. W tym ostatnim znajduje się lubelskie centrum konferencyjne. Jednak Król Kazimierz Hotel & SPA w swoim zapleczu również posiada profesjonalną przestrzeń do celów biznesowych oraz naukowych. W hotelu znajduje się ponad 1600 m powierzchni przeznaczonej do organizacji dużych konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Dodatkowo niezbędny sprzęt do obsługi tego typu wydarzeń. Sprzęt multimedialny, projektory czy profesjonalne nagłośnienie przyczynią się do prawidłowego przebiegu konferencji, czy szkolenia. We wszystkich salach jest dostęp do światła dziennego, jednak w razie potrzeby istnieje możliwość zaciemnienia. Jak widać Król Kazimierz Hotel & SPA to nie tylko miejsce na rodzinny wypoczynek, lecz także miejsc spotkań biznesowych czy konferencji naukowych.

Hotel w Kazimierzu nad Wisłą

Przy okazji udziału we wspomnianych wydarzeniach warto pomyśleć o noclegu. Król Kazimierz Hotel & SPA przygotował niezwykle bogatą ofertę pokojów i apartamentów, a dodatkowo uczestnicy konferencji otrzymają rabat. W pełni wyposażone pokoje w wersji standard na pewno usatysfakcjonują zarówno gości weselnych, jak i uczestników konferencji odbywających się na terenie hotelu. Nasze podejście do podejmowania przybyłych gości doskonale opisuje przysłowie: „Gość w dom, Bóg w dom”. Dla osób, które chciałyby połączyć przyjemne z pożytecznym Król Kazimierz Hotel & SPA proponuje pokoje w wersji „Spichlerz” oraz „Lux”, które oprócz fantastycznych warunków oferują również doznania wizualne w postaci widoku rzeki Wisły. Iście królewski wystrój oraz aranżację zapewni apartament Króla Kazimierza. Wspomniane propozycje noclegowe to tylko niektóre z oferty kazimierzowskiego hotelu. Zarówno ośrodek, jak i miasto mają do zaoferowania znacznie więcej, dlatego tutaj ludzie chcą wracać.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij