26 lipca 2021

Festiwal Dwa Brzegi to jedna z największych letnich atrakcji Kazimierza Dolnego. W tym roku odbędzie się już 15. edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Jeśli jesteście miłośnikami kina oraz wszelkich okołofilmowych eventów, to nie możecie go przegapić. Król Kazimierz Hotel & SPA serdecznie zaprasza do udziału w festiwalu oraz do rezerwowania noclegów.

Wyjątkowe święto kina w Kazimierzu Dolnym już po raz 15-ty

15. edycja Festiwalu Dwa Brzegi odbędzie się w tym roku dniach 31.07-08.08. To wyjątkowe święto kina dla wszystkich koneserów X muzy. Ideą wydarzenia jest przede wszystkim łączenie sztuki filmowej z odbiorcą. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy mogą nie tylko obejrzeć najciekawsze dokonania kina niezależnego, ale też będą mieli okazję bezpośredniego spotkania z reżyserami, aktorami i innymi osobami odpowiedzialnymi za powstanie filmu. Tak wyjątkowa okazja zdarza się bardzo rzadko, dlatego tym bardziej warto z niej skorzystać.

Filmy, spotkania z twórcami, koncerty, wystawy i warsztaty fotograficzne

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano projekcje najciekawszych filmów kina światowego i polskiego. Aż 19 filmów będzie miało swoją premierę podczas wydarzenia. Ponadto będziemy mieli okazję zobaczyć przegląd dokonań wybitego reżysera, scenarzysty i kompozytora Tony’ego Gatlifa, który, jak nikt, potrafi przedstawić wielowymiarowość bogatej kultury romskiej.

Gościem specjalnym eventu będzie Agata Kulesza. Zobaczymy nie tylko jej najlepsze filmy, a także dowiemy się od niej samej więcej na temat Jej perspektywy dotyczącej zawodu aktora – skąd czerpie inspiracje oraz jakie towarzyszą Jej największe wyzwania związane z konkretnymi rolami.

Obok pokazów filmowych podczas wydarzenia będą miały miejsce koncerty, wystawy artystyczne oraz warsztaty fotograficzne. Czeka nas zatem tydzień prawdziwej kulturalnej uczty.

Noclegi w Król Kazimierz Hotel & SPA podczas Festiwalu Dwa Brzegi

Król Kazimierz Hotel & SPA i cały nasz Zespół to wielcy fani kina, dlatego nie mogliśmy przemilczeć tego wyjątkowego wydarzenia, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Pragniemy też dodać, że nasz obiekt to idealne miejsce na nocleg w trakcie festiwalu. Jesteśmy położeni jedynie o 15 minut drogi pieszo od centrum całego wydarzenia. Z powodzeniem zatem dotrzecie od nas spacerkiem na każdą projekcję.

Pokoje Król Kazimierz Hotel & SPA zostały komfortowo wyposażone, co gwarantuje Wam wygodny pobyt – łóżka, łazienki, zestawy do parzenia kawy i herbaty, a także, w części wspólnej, cudowna Restauracja Ester, basen, sauny, SPA, sala zabaw dla dzieci, sala bilardowa i cudowny taras. W cenie znajduje się także oprawa gastronomiczna obejmująca śniadania oraz pyszne obiadokolacje. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny zewnętrzny parking oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Na zakończenie warto wspomnieć, że najlepszą rekomendacją naszego obiektu jest fakt, że Gwiazdy także bardzo chętnie wybierają go na miejsce pobytu podczas Festiwalu Dwa Brzegi.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij