Hot special deal

SPILANTOL MIMICAL EFFECT

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi. Innowacja YONELLE to kompleks INFUZYJNY SPILANTOL HX-8™ umieszczony w TRÓJWYMIAROWEJ GĄBCE MOLEKULARNEJ, działający à la BOTULINA.

Podczas zabiegu wykonywana jest dodatkowo odnowa biologiczna dłoni. Progresywny tonik odświeży skórę dłoni, nadając im jedwabistą miękkość. Składniki zawarte w masce głęboko odżywią, zregenerują i rozjaśnią skórę. Masaż dłoni wprowadzi zaś w stan głębokiego odprężenia i relaksu.

W prezencie od Yonelle upominek kosmetyczny

czas 75 min • cena  ̶3̶7̶0̶ 329 zł

wSPAniałe dłonie

Zabieg Spa na dłonie jest kilkuetapowym seansem pielęgnacyjnym, znacznie poprawiającym stan dłoni, które codziennie poddawane są szkodliwemu działaniu środków chemicznych podczas zmywania, sprzątanie czy pracy w ogrodzie. Po zabiegu skóra staje się miękka i aksamitnie gładka. Ponadto poprawia się stan paznokci, a wszelkie uporczywe przebarwienia zostają skutecznie rozjaśnione.

czas 25 min • cena  ̶8̶0̶ zł 50 zł

Zabieg parafinowy na dłonie

Parafina jest doskonałym ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej i zwiotczałej skóry. Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa i pojędrnia skórę oraz zatrzymuje wilgoć w skórze tworząc filtr ochronny. Po zabiegu skóra rąk jest odżywiona, gładka, miękka, nawilżona i delikatna. Peeling cukrowy użyty podczas zabiegu złuszczy zrogowaciały naskórek i przygotuje do zabiegu parafinowego. Zwieńczeniem zabiegu jest masaż dłoni, który pobudza cyrkulację krwi, dzięki czemu skóra nabiera elastyczności, dłoń jest lepiej odżywiona i wybarwiona.

czas 35 min • cena  ̶130̶ zł 90 zł

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij