Pięlegnacja ciała

 

Peeling ciała

Zabieg polegający na złuszczeniu obumarłego naskórka. Niezwykle wygładza i poprawia ukrwienie skóry, doskonale przygotowując ją do zabiegów pielęgnacyjnych i masażu ciała.

czas 20 min • cena 110 zł

Peeling z pielęgnacją ciała

Zabieg polegający na złuszczeniu obumarłego naskórka. Niezwykle wygładza i poprawia ukrwienie skóry, doskonale przygotowując ją do zabiegów pielęgnacyjnych i masażu ciała. Peeling zakończony aromatycznym masłem shea.

czas 30 min • cena 150 zł

Intensive Firming Yonelle

Luksusowy zabieg odnawiający kompleksowo skórę ciała. Otula pięknymi zapachami i działa silnie ujędrniająco. Daje widoczny efekt szybkiej regeneracji. Zalecany wzszystkim wymagającym szybkiej regeneracji i odzyskania zadbanego i odmłodzonego ciała.

czas 60 min • cena 300 zł

Malinowe nawilżenie

Zabieg na ciało o słodkim zapachu malin z delikatną nutą cytrusów. Sekretem wyjątkowej skuteczności zabiegu jest moc świeżo wyciskanego soku z cytryny oraz łagodna formuła zawierająca wyselekcjonowane, naturalne składniki które wspomagają procesy odnowy i regeneracji ciała.

czas 60 min • cena 260 zł

 

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij