Król Kazimierz Hotel & SPA należy do grupy CFI Hotels (16 obiektów hotelowych i 5 restauracji w całej Polsce).

Zlokalizowany jest w malowniczym Kazimierzu Dolnym, w zrewitalizowanym spichlerzu - budynku z XVII wieku. To czterogwiazdkowy, elegancki hotel, który dysponuje dużą bazą noclegową oraz zapleczem konferencyjnym, wspaniałą Restauracją Ester, a także wyjątkowym SPA EsterkiAktualnie, do swojego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MASAŻYSTKA / MASAŻYSTA

Główne zadania na tym stanowisku:

• Profesjonalna opieka nad Gośćmi, poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie

• Odpowiedzialność za jakość obsługi Gości oraz budowanie długofalowych relacji

• Praca w systemie zadaniowym, również w weekendy i święta

Wymagania wobec kandydatów:

• Wykształcenie kierunkowe

• Doświadczenie zawodowe

• Wysokie umiejętności zawodowe

• Otwartość i nastawienie na potrzeby Gości

• Zaangażowanie, pasja, kreatywność i uczciwość

• Umiejętność pracy zespołowej

• Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista

• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy naszym Pracownikom:

• stabilną i odpowiedzialną pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym od sprzedaży

• uniformy

• przyjazną i partnerską atmosferę w pracy

• cykliczne szkolenia wewnętrzne

• zniżki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do naszej recepcji rezerwacja@krolkazimierz.pl z dopiskiem MASAŻYSTA / MASAŻYSTKA.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.