Król Kazimierz Hotel & SPA

To miejsce bogate w tajemnice i fascynujące detale, w którym historię widać na każdym kroku.

 

Efektem pracy projektantów jest połączenie wyrafinowanej nowoczesności z historycznymi elementami budowli. Koncepcję architektoniczną oparto na oryginalnym, XVII-wiecznym spichlerzu zbożowym, który obecnie stanowi jedną z części hotelu. Przy budowie wykorzystano kazimierski kamień wapienny – opokę. Konstrukcja i wystrój patio są inspirowane architekturą kazimierskich, zabytkowych kamienic. Oryginalne mury pozostały w użytkowej części podziemi.

 

Wyrusz w podróż

MG_0166.jpg

Obiekt pełen jest odniesień do rzeki Wisły. Łodzie, będące w przeszłości środkiem transportu, znakomicie komponują się z historyczną funkcją Spichlerza oraz jego unikalnym położeniem - w zakolu Wisły. W zabytkowej łodzi zlokalizowanej na patio, stworzyliśmy kameralny bar, a pod przeszkolonym sufitem unoszą się stylizowane, rybackie łódki.

Z hotelowych okien możemy podziwiać malownicze panoramy Kazimierza Dolnego i Puław oraz wewnętrzne patio czy sąsiadujące z hotelem rzekę Wisłę        i gęsty las. Okna hotelowych pokoi skierowane są w cztery strony świata.

Stworzyliśmy hotel, który trafi w Państwa gust; dokąd chętnie powrócicie.

Wspaniały hotel!

Cudowny hotel! Piękne patio, które wpuszcza mnóstwo światła do całego obiektu. Wnętrza pokoi zaaranżowane w królewskim stylu. Bardzo miła obsługa hotelowa. Basen z klimatem, który tworzą lampy podświetlające wodę. SPA dobrze wyposażone, dzięki czemu można się świetnie zrelaksować. Siłownia z wieloma sprzętami. Piękna restauracja hotelowa. Hotel wspaniały! Polecam!

Emilia S, TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij