Hotel Król Kazimierz

To miejsce, w którym historię widać na każdym kroku, bogate w tajemnice i fascynujące detale...

Projektanci postanowili połączyć wyrafinowaną nowoczesność z elementami historycznymi. Koncepcja architektoniczna oparta jest o XVII-wieczny spichlerz zbożowy, który obecnie stanowi jedną z części hotelu. Przy budowie wykorzystano charakterystyczny dla Kazimierza i okolic kamień, zwany opoką, kolumny patio są inspirowane architekturą kazimierskich kamienic.

Wyrusz w podróż

MG_0166.jpg

W obiekcie nie brak także odwołań do motywu podróży - bo to one właśnie sprowadzają naszych Gości. Ze względu na unikalne położenie hotelu, w zakolu Wisły, z pięknym widokiem na rzekę, za najlepszy symbol podróży uznaliśmy łódź. Jej motyw powtarza się w różnych miejscach. W zabytkowej łodzi w patio stworzyliśmy kameralny bar, wiele nawiązań architektonicznych można dostrzec w przeszklonym, ultranowoczesnym patio.

Nasze pokoje skierowane są w 4 strony świata. Dysponujemy pokojami z widokiem na rzekę, leśną skarpę, widokiem w stronę Kazimierza lub Puław oraz pokojami typu Courtyard.

Staraliśmy się stworzyć obiekt, który trudno zapomnieć. Przekonajcie się Państwo sami, czy udało nam się zrealizować zamierzenia...

Wspaniały hotel!

Cudowny hotel! Piękne patio, które wpuszcza mnóstwo światła do całego obiektu. Wnętrza pokoi zaaranżowane w królewskim stylu. Bardzo miła obsługa hotelowa. Basen z klimatem, który tworzą lampy podświetlające wodę. SPA dobrze wyposażone, dzięki czemu można się świetnie zrelaksować. Siłownia z wieloma sprzętami. Piękna restauracja hotelowa. Hotel wspaniały! Polecam!

Emilia S, TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z kodu rabatowego. Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij