Hotel Król Kazimierz

To miejsce, w którym historię widać na każdym kroku, bogate w tajemnice i fascynujące detale.

Projektanci postanowili połączyć wyrafinowaną nowoczesność z elementami historycznymi. Koncepcja architektoniczna oparta jest o XVII-wieczny spichlerz zbożowy, który obecnie stanowi jedną z części hotelu. Przy budowie wykorzystano charakterystyczny dla Kazimierza i okolic kamień, zwany opoką, kolumny patio są inspirowane architekturą kazimierskich kamienic.

Wyrusz w podróż

MG_0166.jpg

W obiekcie nie brak także odwołań do motywu podróży - bo to one właśnie sprowadzają naszych Gości. Ze względu na unikalne położenie hotelu, w zakolu Wisły, z pięknym widokiem na rzekę, za najlepszy symbol podróży uznaliśmy łódź. Jej motyw powtarza się w różnych miejscach. W zabytkowej łodzi w patio stworzyliśmy kameralny bar, wiele nawiązań architektonicznych można dostrzec w przeszklonym, ultranowoczesnym patio.

Nasze pokoje skierowane są w 4 strony świata. Dysponujemy pokojami z widokiem na rzekę, leśną skarpę, widokiem w stronę Kazimierza lub Puław oraz pokojami typu Courtyard.

Staraliśmy się stworzyć obiekt, który na długo pozostanie w Państwa pamięci. 

Wspaniały hotel!

Cudowny hotel! Piękne patio, które wpuszcza mnóstwo światła do całego obiektu. Wnętrza pokoi zaaranżowane w królewskim stylu. Bardzo miła obsługa hotelowa. Basen z klimatem, który tworzą lampy podświetlające wodę. SPA dobrze wyposażone, dzięki czemu można się świetnie zrelaksować. Siłownia z wieloma sprzętami. Piękna restauracja hotelowa. Hotel wspaniały! Polecam!

Emilia S, TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij