Król Kazimierz Hotel & SPA

To miejsce bogate w tajemnice i fascynujące detale, w którym historię widać na każdym kroku.

Efektem pracy projektantów jest połączenie wyrafinowanej nowoczesności z historycznymi elementami budowli. Koncepcję architektoniczną oparto na oryginalnym, XVII wiecznym spichlerzu zbożowym, który obecnie stanowi jedną z części hotelu. Przy budowie wykorzystano kazimierski kamień wapienny – opokę. Konstrukcja i wystrój patio są inspirowane architekturą kazimierskich, zabytkowych kamienic. W użytkowej części podziemi pozostały oryginalne, XVII wieczne mury.

Wyrusz w podróż

MG_0166.jpg

Obiekt pełen jest odniesień do rzeki Wisły. Łodzie, będące w przeszłości środkiem transportu, znakomicie komponują się z historyczną funkcją Spichlerza oraz jego unikalnym położeniem - w zakolu Wisły. W zabytkowej łodzi zlokalizowanej na patio, stworzyliśmy kameralny bar, a pod przeszkolonym sufitem unoszą się stylizowane, rybackie łódki.

Z hotelowych okien możemy podziwiać malownicze panoramy Kazimierza Dolnego i Puław oraz wewnętrzne patio czy sąsiadujące z hotelem rzekę Wisłę        i gęsty las. Okna hotelowych pokoi skierowane są w cztery strony świata.

Stworzyliśmy hotel, który trafi w Państwa gust. Miejsce, dokąd chętnie powrócicie.

Piękny hotel w urokliwym miejscu

Uwielbiamy ten hotel, szczególnie za wspaniałe wpasowanie współczesnej architektury w zabytkową. Pokoje są eleganckie i czyste. Restauracja serwuje niezłą kuchnię. Śniadania bardzo różnorodne. Bardzo lubimy tamtejsze spa, niewielki basen, ale z fantastycznymi przeciwprądami i sauny.  

Iberspm, TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij