Atrakcje

dla gości

Ekstremalnie czy leniwie, na miejscu czy w terenie, z ukochaną czy z przyjaciółmi, zapewnimy Wam wszelakie, niezliczone możliwości spędzania czasu w Kazimierzu. Spróbujcie z nami czegoś nowego!

Atrakcje w hotelu

MG_0216.jpg

Strefa wellness - "Błękitna Laguna": wodna strefa wellness z biczami wodnymi, jacuzzi i kompleksem saun (sauna błotna, fińska, parowa z aromaterapią, hammam,). Profesjonalne SPA - gabinety oferujące zabiegi oparte o właściwości bocheńskiej soli oraz kosmetyka twarzy i ciała.

Kręgielnia - Dwa pełnowymiarowe tory, na których można toczyć ekscytujące pojedynki!

Klub bilardowy - Chętnych do szlifowania taktyki i precyzyjnych zagrań zapraszamy do dwóch profesjonalnych stołów.

Bar - Sąsiaduje z kręgielnią i klubem bilardowym - bar oferuje szeroką gamę drinków, koktaili oraz przekąsek.

Tarasy widokowe - Tarasy usytuowane na dachu hotelu, z urzekającym widokiem na Wisłę i stary Kazimierz stają się prawdziwym "szczytem" marzeń wielbicieli pięknych widoków i... opalania. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy wygodne, drewniane łóżka. W pogodne dni organizujemy na nich również kameralne koncerty i koktajle.

Atrakcje w okolicy

atrakcje/Fotolia_66783932_Subscription_Monthly_M.jpg

Rowery - W hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów marki Gary Fisher

Nordic walking, marszobieg - Sesje z instruktorem po kazimierskich wąwozach

Spływy kajakowe - Chodelką (prawym dopływem Wisły), bądź Wieprzem

Quady - Jazda po specjalnie przygotowanym torze pod okiem instruktora

Paintball - Rozgrywki na profesjonalnym poligonie

Kazimierz.jpg

Samochody terenowe - Przejażdżki po lessowych wąwozach Kazimierskiego Parku Narodowego

Jazda konna - Zwiedzanie malowniczych okolic Kazimierza Dolnego w siodle

Rejsy po Wiśle - W górę rzeki, do przystani w Janowcu, bądź w dół rzeki do Puław

Dorożki - Przejażdżki po okolicy

Ogniska - Gościom preferującym spokojniejszy wypoczynek na świeżym powietrzu proponujemy organizację ogniska nad brzegiem Wisły, bądź grillowanie na tarasie widokowym.

Wycieczki - Wędrówki z przewodnikiem po Kazimierzu mogą dostarczyć wielu informacji, których nie sposób znaleźć w wydawnictwach książkowych. Miłośnikom natury polecamy odwiedziny w rezerwatach ptactwa Piskory oraz Krowia Wyspa.

MG_0008.jpg

Nordic walking - Doskonała forma wypoczynku dla zwolenników ruchu na świeżym powietrzu. Maszerowanie z kijkami jeszcze kilka lat temu było prawie nieznane, a teraz szacuje się, że uprawia go już około 400 000 Finów! Nordic Walking stał się tak popularny, ponieważ jest łatwy do nauczenia, a co najważniejsze - skuteczny. Chód z wykorzystaniem kijków jest nawet 40% bardziej efektywny niż bez nich. W zależności od prędkości marszu oraz od osoby ćwiczącej, spala się nawet 400 kalorii na godzinę (podczas "normalnego" marszu około 280). Dzięki kijkom, które łagodzą nacisk na stawy można bez obaw przemierzać większe odległości.

Podczas Nordic Walking tętno łatwo wzrasta do poziomu, który utrzymuje serce i układ krążenia w dobrej kondycji. To nie koniec korzyści dla ciała: usprawnieniu ulegają mięśnie nóg i rąk, wzmacniają się mięśnie górnej części tułowia, ramion, a także rozluźniają okolice barków.

Gościom zainteresowanym tą formę spacerów zapewniamy kijki i fachowy instruktaż.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij