Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Może w tym roku warto spędzić ją zupełnie inaczej? Na przykład w komfortowym i kameralnym Król Kazimierz Hotel & SPA. Ten luksusowy, czterogwiazdkowy obiekt gwarantuje Wam niezapomniane Święta, pełne rodzinnej atmosfery, spokoju i radości. Sprawdźcie teraz naszą iście królewską ofertę!
Wielkanoc 2019 w Król Kazimierz Hotel & SPA to wspaniały pomysł na komfortowy wypoczynek w gronie najbliższych. Z nami uwolnicie się od stresujących świątecznych przygotowań, biorąc z Wielkanocy to, co najlepsze, czyli relaks i czas dla rodziny. Poznajcie bliżej naszą atrakcyjną ofertę wielkanocną i spędźcie niezapomniane Święta w Kazimierzu Dolnym!

Wielkanoc 2019 w Kazimierzu Dolnym!

Kazimierz Dolny to magiczne miejsce. Kolebka polskiego renesansu zachwyca architekturą, kameralną atmosferą i otoczeniem pięknej przyrody. To idealne warunki, by oderwać się od szarej codzienności i pozwolić sobie poczuć wyjątkową atmosferę tego miasteczka.
Król Kazimierz Hotel & SPA znakomicie oddaje klimat miejscowości oraz zachwyca swoim wyjątkowym designem. Gwarantujemy, że u nas jeszcze bardziej docenicie magię Kazimierza Dolnego, zwłaszcza, że pojawia się ku temu znakomita okazja. Mowa o zbliżających się Świętach Wielkiej Nocy, które warto sądzić w niezapomnianym miejscu, a takim właśnie jest Król Kazimierz Hotel & SPA.

Wielkanocna oferta 2019 Król Kazimierz Hotel & SPA

Król Kazimierz Hotel & SPA przygotował w tym roku ofertę, która przypadnie do gustu zarówno dorosłym gościom, jak i ich pociechom. Podarujcie sobie rodzinne Święta w spokojnej, radosnej atmosferze i wybierzcie nocleg w naszym hotelu. Gwarantujemy nie tylko komfortowy pobyt, ale również szereg świątecznych atrakcji.
Królewska Wielkanoc naszym hotelu zapewni Wam moc wrażeń. Zaczniemy w Wielką Sobotę wspólnym przygotowaniem koszyczków, a następnie ich poświęceniem. Po powrocie z kościoła goście będą mogli wziąć udział rodzinnym Master Chefie „Jesteś tym, co jesz”. Dla dorosłych przygotowaliśmy natomiast relaksujący aqua aerobik na koniec dnia.
Pierwszy dzień Świąt również będzie obfitował w liczne rozrywki. Zaczniemy od uroczystego śniadania z koncertem muzyki na żywo. Następnie najmłodsi będą mogli udać się na poszukiwanie wielkanocnych jaj. Całe rodziny z kolei zachęcamy do udziału w wycieczce na Wyspę Spichrzów, gdzie odbędzie się zwiedzanie ze zdobyciem Trzykrzyskiej Łysicy. Wieczorem dorosłych zapraszamy na dyskotekę z powitalnym drinkiem.
W Wielkanocny Poniedziałek również odbędzie się uroczyste śniadanie dla gości, a po nim śmigus dyngus dla najmłodszych w hotelowym basenie.

Dodatkowe atrakcje

Prócz atrakcji ściśle związanych z obchodami Wielkiejnocy Król Kazimierz Hotel & SPA przygotował dla gości również dodatkowe rozrywki. Na najmłodszych czekają wieczory z bajką i ciepłym kakao, wielkanocne warsztaty plastyczne i kulinarne oraz pokój zabaw.
Dorosłych natomiast zapraszamy do naszej wyjątkowej strefy SPA i Wellness, gdzie skorzystają z relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych i masaży oraz odprężą się w saunie. W ramach pakietu „Królewska Wielkanoc z rodziną w Kazimierzu” goście mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na zabiegi SPA i zamówienia gastronomiczne w Restauracji Ester. Ponadto zapewniamy bezpłatny dostęp do parkingu naziemnego lub specjalne rabaty na skorzystanie z garażu podziemnego.
Oferta obejmuje także bezprzewodowy dostęp do Internetu na teranie całego obiektu, możliwość korzystania kijów do nordic walking oraz kręgielni i bilardu za dodatkową opłatą.
Tak bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a niezapomnianą Wielkanoc przeżyją zarówno starsi, jak i młodsi goście hotelowi. Zarezerwujcie już teraz pokoje na Wielkanoc w Król Kazimierz Hotel & SPA i cieszcie się wyjątkowym pobytem w atmosferze, relaksu, spokoju i radości.

Newsletter

Subscribe to the newsletter and use the discount code. Please enter your e-mail address.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close