Szukacie wyjątkowego pomysłu na atrakcyjne spędzenie zbliżającej się Majówki? Poznajcie ofertę luksusowego Król Kazimierz Hotel & SPA, położnego w samym sercu Kazimierza Dolnego. Ten komfortowy, a jednocześnie pięknie zaprojektowany obiekt pozwoli Wam spędzić wspaniały czas z najbliższymi w najbardziej magicznym polskim mieście.
Majówka to przedsmak wakacji. Większość z nas planuje wówczas dłuższy urlop, by móc wybrać się gdzieś z rodziną lub przyjaciółmi. W tym roku na majówkową destynację proponujemy miejsce, które zachwyci Was swoją magiczną atmosferą, komfortem i bogactwem atrakcji. Mowa o Król Kazimierz Hotel & SPA, obiekcie, położonym w miejscowości cieszącej się niesłabnącą popularnością wśród turystów z kraju i zagranicy. Kazimierz Dolny to bowiem miasteczko jedyne w swoim rodzaju. Piękna architektura, otoczenie malowniczej przyrody i niezapomniany klimat, czynią z niego idealne miejsce na wypoczynek.

Królewska Majówka 2019 w Kazimierzu Dolnym

Pobyt w kolebce polskiego renesansu zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów. Jeśli dołączymy do tego noclegi w luksusowym hotelu, to mamy gwarancję idealnego urlopu. Do Król Kazimierz Hotel & SPA serdecznie zapraszamy pary, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, słowem wszystkich, którzy cenią sobie atrakcyjny wypoczynek w wyjątkowym miejscu.
W ramach naszej majówkowej oferty, goście mogą liczyć na szereg atrakcji i udogodnień. Podstawą pobytu są oczywiście noclegi w komfortowo zaaranżowanych pokojach Standard, pyszne śniadania oraz obiadokolacje w Restauracji Ester.
Ponadto na najmłodszych czekają wieczory z bajką, a dla dorosłych codzienne zajęcia Aqua Fitness w naszym hotelowym basenie oraz warsztaty kosmetyczne.
Z kolei gości, którzy zdecydowali się na pobyt trwający minimum 5 nocy zapraszamy na niezapomniany off road po zielonych terenach otaczających miasteczko. W piątek, 3 maja, odbędzie się także wspólny grill na hotelowym tarasie.

Dodatkowe udogodnienia

Przyjeżdżając do nas na Majówkę 2019, możecie liczyć na szereg udogodnień, dzięki którym pobyt w Król Kazimierz Hotel & SPA będzie wyjątkowo satysfakcjonujący. W ramach pakietu do dyspozycji gości oddajemy komfortową strefę Wellness, gdzie można skorzystać z basenu, saun i pokoju relaksu.
Zapraszamy również do hotelowej kręgielni i klubu bilardowego, w którym, za dodatkową opłatą, będziecie świetnie się bawić i miło spędzicie czas.
Ponadto hotel zapewnia dostęp do bezprzewodowego Internetu, komfortowy parking naziemny lub dodatkowo płatne garaże podziemne, a także przejażdżki melexem na rynek miasta.
Zainteresowani? Zarezerwujcie pokój już dziś w Król Kazimierz Hotel & SPA i spędźcie magiczną Majówkę w przepięknym Kazimierzu Dolnym. Gwarantujemy, że pobyt w hotelu spełni wasze wszelkie oczekiwania, pozwoli się zrelaksować i odprężyć.

 

Newsletter

Subscribe to the newsletter and use the discount code. Please enter your e-mail address.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close