Pielęgnacja ciała

Zmęczenie, stres, niewłaściwa dieta i brak ruchu nie pomagają nam w utrzymaniu harmonijnego, zdrowego i jędrnego ciała. Wystarczy jednak, że znajdziecie chwilę, a dzięki umiejętnościom i wiedzy naszych specjalistów będziecie mogli odzyskać równowagę i swoje naturalne piękno.

Ceremonie pielęgnacyjne mogą trwać od pół godziny do paru godzin - zależy to jedynie            od Państwa pragnień i potrzeb. Już w pierwszych chwilach odczujecie balans, napływający relaks. Napięcie znika, a skóra odzyskuje jędrność i gładkość.

Dla Gości spędzających czas w SPA we dwoje, przygotowaliśmy wspólne ceremonie, wykonywane jednocześnie w tym samym gabinecie. Specjalnie skomponowane seanse          dla Dwojga pozwolą cieszyć się bliskością    przez cały czas pobytu w SPA i będą niezapomnianym doznaniem. Towarzyszące ceremonii aromaty i dźwięki, stworzą wyjątkową atmosferę pozwalającą zapomnieć o codzienności

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij