Poczuj się wSPAniale  

Podaruj sobie relaksujące chwile w kojącej zmysły atmosferze SPA

 

Pielęgnacja Twarzy

 

Gładka, nawilżona i rozświetlona cera jest marzeniem każdej kobiety. Coraz częściej także mężczyźni pragną zadbać o skórę swojej twarzy.

W SPA Hotelu Król Kazimierz oferujemy pełną gamę ceremonii pielęgnacyjnych, z której każdy Gość może wybrać zabiegi idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać zabieg, a także zaproponują połączenie poszczególnych ceremonii w pakiety pielęgnacyjne. Dzięki nim pielęgnacja ciała i umysłu będzie jeszcze bardziej intensywna i efektywna.

Pielęgnacja ciała

IMG_3835-311.jpg

Zmęczenie, stres, niewłaściwa dieta i brak ruchu nie pomagają nam w utrzymaniu harmonijnego, zdrowego i jędrnego ciała. Wystarczy jednak, że znajdziecie chwilę, a dzięki umiejętnościom i wiedzy naszych specjalistów będziecie mogli odzyskać równowagę i swoje naturalne piękno.

Ceremonie pielęgnacyjne mogą trwać od pół godziny do paru godzin - zależy to jedynie od Państwa pragnień i potrzeb. Już w pierwszych chwilach odczujecie balans, napływający relaks. Napięcie znika, a skóra odzyskuje jędrność i gładkość.

Dla Gości spędzających czas w SPA we dwoje, przygotowaliśmy wspólne ceremonie, wykonywane jednocześnie w tym samym gabinecie. Specjalnie skomponowane seanse dla Dwojga pozwolą cieszyć się bliskością przez cały czas pobytu w SPA i będą niezapomnianym doznaniem. Towarzyszące ceremonii aromaty i dźwięki, stworzą wyjątkową atmosferę pozwalającą zapomnieć o codzienności.

Ceremonie masażu

Fotolia_188793901_Copy_1.jpg

W SPA Hotelu Król Kazimierz oferujemy masaż klasyczny oraz szereg masaży łączących techniki klasyczne ze starożytnymi i azjatyckimi.

Należą do nich masaże z użyciem olejków eterycznych, będących podstawą metody leczniczej zwanej aromaterapią. Masaże olejami eliminują zmęczenie, uspokajają lub przeciwnie - pobudzają zmysły i energetyzują.

Dla Państwa komfortu i pełnego bezpieczeństwa wszystkie masaże wykonują najwyższej klasy profesjonaliści. Efekty ich pracy przynoszą natychmiastową poprawę samopoczucia i są znakomitą nagrodą dla ciała.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij