Poczuj się wSPAniale

Podaruj sobie relaksujące chwile w kojącej zmysły atmosferze SPA

 

Pielęgnacja Twarzy

yonelle2-1-960x410_1.jpg

 

 

Gładka, nawilżona i rozświetlona cera jest marzeniem każdej kobiety. Coraz częściej także mężczyźni pragną zadbać o skórę swojej twarzy. W Spa Hotelu Król Kazimierz oferujemy szeroki wachlarz ceremonii pielęgnacyjnych, z których każdy będzie mógł wybrać wyjątkowe zabiegi idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać ceremonię, a także zaproponują połączenie poszczególnych ceremonii w pakiety pielęgnacyjne. Dzięki nim pielęgnacja ciała (i umysłu) będzie jeszcze bardziej intensywna.

Pielęgnacja ciała

IMG_3835-311.jpg

Zmęczenie, stres, niewłaściwa dieta i brak ruchu nie pomagają nam w utrzymaniu harmonijnego, szczupłego i jędrnego ciała. Wystarczy jednak, że znajdziecie chwilę, a dzięki naszym specjalistom będziecie mogli celebrować powrót do swojego naturalnego piękna.

Ceremonie pielęgnacyjne mogą trwać od pół godziny do paru godzin - zależy to jedynie od Państwa pragnień i potrzeb. Jednak już po krótkim czasie odczujecie, jak oddalają się problemy i znikają napięcia, a skóra odzyskuje jędrność i gładkość.

Jeżeli spędzacie Państwo weekend we dwoje, możecie zaplanować wspólne ceremonie, wykonywane w tym samym gabinecie. Specjalnie skomponowane seanse dla dwojga pozwolą cieszyć się bliskością przez cały czas pobytu w SPA i będą niezapomnianym przeżyciem. Towarzyszące ceremonii specjalnie dobrane zapachy i dźwięki stworzą wyjątkową atmosferę pozwalającą całkowicie oderwać się do codzienności.

Ceremonie masażu

IMG_4191-VERY-LAST1.jpg

W SPA Hotelu Król Kazimierz oferujemy nie tylko masaż klasyczny, ale też szereg masaży, które łączą techniki klasyczne ze starożytnymi azjatyckimi.

Należą do nich masaże z użyciem olejków eterycznych, będących podstawą metody leczniczej zwanej aromaterapią. W zależności od rośliny, z jakiej pochodzą olejki, mogą one usuwać zmęczenie, uspokajać lub przeciwnie, pobudzać zmysły i dodawać energii.

Dla Państwa komfortu i pełnego bezpieczeństwa wszystkie masaże wykonują najwyższej klasy profesjonaliści. Efekty ich pracy przynoszą natychmiastową poprawę samopoczucia i są znakomitym sposobem na zadbanie o swoje ciało.

Newsletter

Zapisz się do newslettera . Prosimy o podanie swojego adresu e-mail.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij